Rozé, Rizling, Jazz Veszprémben

Facebook
Twitter
LinkedIn

Harminc koncerttel várja a közönséget a 16. Rosé Rizling Jazz fesztivál július 10. és 19. között a várnegyedben.

A fesztivál tíz napja alatt a koncertek mellett harminc borászat kínálja majd borait, köztük kis családi pincészetek is. Július 10-én áll színpadra Sapszon Orsi és zenekara, fellép a Zsiványzaj Mókussal, Kovács Alíz és Hangácsi Márton. Másnap a King Bees, Cafuné és a Bluesberry Band zenéjét hallgathatja a közönség.

Július 12-én a Horror Monkeyz és a Szigeti Juli Band muzsikál. Július 13-án a Németh Bendegúz Quartet és a Jazz Nicholson Project ad koncertet. Másnap Jáger Bandi és a Jazz Latino, valamint Márkus Liza és zenekara lép színpadra.

Július 15-én a Gyöngyhalász zenekar, a Kelemen Angelika Jazz Quartet, Kuna Vali és a HungaroSwing zenéjét hallhatja a közönség. A következő napon a High, Wide and Handsome, a Szakál Tamás Quartet és Gereben Zita ad koncertet a fesztiválon.

Július 17-én az Egri János Jr. Trio feat. Nagy Noémi, a Jumping Matt and His Combo, valamint Ed Philips and the Memphis Patrol zenél. Július 18-án a Swing-swing, Gál Csaba Boogie valamint Temesi Berci és Barátai muzsikálnak.

 

(MTI)